قوانین و شرایط استفاده از سیستم ناحیه آموزش

استفاده از "ناحیه آموزش" منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از سفارش با دقت مطالعه کنید. با سفارش شما و خرید، این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با این قوانین بدون شرط موافقت کرده اید.

قوانین "ناحیه آموزش" تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، "ناحیه آموزش" حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق همین صفحه در وب سایت "ناحیه آموزش" در دسترس عموم خواهد بود. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافق نامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما منحصرا مسئول محتوا و یا هر اطلاعات دیگری که در "ناحیه آموزش" و سایت های ساخته شده با آن، قرار می دهید هستید. "ناحیه آموزش" فقط به عنوان ابزاری برای انتشار محتوای کاربران عمل می کند. اما انتشار و ثبت تمامی محتویاتی که کاربران قرار می دهند را تضمین نمی کند. "ناحیه آموزش" این حق را برای خود محفوظ می دارد ولی خود را ملزم نمی کند که محتویاتی که مغایر با قوانین سایت یا شئونات اخلاقی، تهدیدی برای کسب و کار یا سابقه سایت و موارد مشابه را از سایت حذف کند.

درج موارد زیر در سایت ها تخلف محسوب می شود و انتشار آن با "ناحیه آموزش" ممنوع است:

  • هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايران از جمله قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران مشمول عنوان جرم شود. (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)
  • هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه‏اي اهانت به مقدسات دينيٍ اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود.
  • هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شودلينك دادن به موسيقي‏ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم كسب درآمد از طريق اينترنت (سيستم هاي هرمي) و فيلتر شكن ها.
  • اطلاعات نادرست یا ناقص، ویروس و یا برنامه‌ای که منجر به تخریب، آلودگی، پایین آمدن امنیت سرور واختلال در عملکرد آن و... گردد نیست.
  • استفاده غیرمجاز از فیلم، موسیقی، و عکس‌هایی که مالکیت معنوی آن متعلق به دیگران است (در صورت شکایت صاحب اثر قابل پیگرد قانونی می‌باشد.) .
  • ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش یا بررسی تیم فنی "ناحیه آموزش" می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
  • گزارش فنی "ناحیه آموزش"و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون "ناحیه آموزش".
  • انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات "ناحیه آموزش" به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
  • استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
  • عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

در صورتی که محتوای سایت نیازمند تایید مراجع بالاتر باشد، خریدار موظف است مجوزهای مربوطه را کسب کند. در صورت مشاهده هرگونه تخلف "ناحیه آموزش" می تواند سایت را مسدود کند و در صورت خسارت به اعتبار یا کاربران "ناحیه آموزش" این مورد از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

پيشنهاد مي گردد حتي الامكان در صورت استفاده از منابع در متون با ذكر منبع ضمن ارج نهادن به حقوق معنوي ديگران، باعث افزايش اعتبار سایت خود شويد.

"ناحیه آموزش" سعی می کند در سریع ترین زمان ممکن به درخواست های پشتیبانی رسیدگی کند. حداکثر مدت لازم برای پاسخگویی به درخواست های خرید بین یک تا هفت روز کاری و پشتیبانی بین یک تا سه روز کاری می باشد.

به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای "ناحیه آموزش" نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ، "ناحیه آموزش" در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

"ناحیه آموزش" حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد "ناحیه آموزش"موظف است قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت "ناحیه آموزش"، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبرنامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید.

آپدیت رایگان فقط در دوره پشتیبانی انجام خواهد گرفت و کاربران با ارسال درخواست آپدیت، در صف آپدیت قرار خواهند گرفت.

در هیچ کدام از پکیج ها و نسخه های نرم افزار، اجازه حذف فوتر(پا صفحه) و کلمات " طراحی و توسعه LearnArea.ir " را ندارید.

نماد اعتماد الکترونیکی


 


© copyright 2018 LearnArea.ir. All rights reserved.
طراحی و توسعه توسط Invooo.com

تلگرام _ لرن اریا | ناحیه آموزش آپارات _ لرن اریا | ناحیه آموزش